TEHOTENSTVO, PLODNOSŤ

Pred tým ako kúpite kočík, začnete vyberať meno a pripravovať izbičku, je potrebné pripraviť svoje telo na tehotenstvo a podporiť plodnosť oboch partnerov. Budúce maminy, k príprave tela na príchod dieťatka môžu prispieť predovšetkým kyselina listová, vitamíny C, E, železo, jód, či kotvičník zemný a Maca peruánska. Tieto zložky pozitívne pôsobia na plodnosť, sú dôležité k predchádzaniu vývojových vád plodu, znižujú riziko spontánneho potratu a predčasného pôrodu. Tabletky pre tehotné ženy a ženy plánujúce tehotenstvo Zenvia Gravital sú komplexom aj týchto vysokoúčinných zložiek. Oteckovia môžu podporiť svoju sexuálnu kondíciu, plodnosť a udržať si optimálnu hladinu testosterónu vďaka látkam - Kotvičník zemný, Maca peruánska, L-arginín, či ženšen.

Gravital

26,90 € Pre ženy

ZOBRAZIŤ PRODUKT

Hotness

38,70 € Afrodiziakum

ZOBRAZIŤ PRODUKT

Zerex Ultragold

65,00 € Zerex produkty

ZOBRAZIŤ PRODUKT

Kotvičník zemný

22,90 € Regenerácia

ZOBRAZIŤ PRODUKT

Maca

15,90 € Regenerácia

ZOBRAZIŤ PRODUKT

Ženšen

19,90 € Depresia a stres

ZOBRAZIŤ PRODUKT

PROSTANAX

24,00 € Pre mužov

ZOBRAZIŤ PRODUKT

Čaj POTENCIA POVZBUDENIE

6,90 € Energia

ZOBRAZIŤ PRODUKT

Obdobie, keď sa pokúšate splodiť dieťa, môže byť sprevádzané stresom. To môže mať negatívny vplyv na plodnosť. Oddychujte, myslite pozitívne, regulujte hladinu hluku v prostredí, kde sa pohybujete.
Možno sa pri častejšom “snažení” o splodenie dieťaťa potýkate s problémom nedostatku chuti na sex. Pomôcť si môžete zaradením afrodiziák do vášho jedálnička.
Pred tehotenstvom a rovnako aj počas neho potrebujete dostatočnú imunitu. Riešenie ponúka jedlo plné vitamínov, minerálov, antioxidantov, ale aj pravidelný pohyb.
Na podporu zdravia v tehotenstve sú často využívané čaje s obsahom tradičných bylín. Od nepamäti sú známe pozitívne účinky rôznych bylín pre zdravie plodu, ale aj jednoduchší priebeh tehotenstva.