PROSTATA

K správnej funkcii vašej prostaty je tu doplnok výživy Zerex Prostanax. Svojím zložením na báze Saw palmetto, Pŕhľavy dvojdomej a zinku prispieva k udržaniu optimálne fungovanie prostaty muža. Okrem toho zložky napomáhajú k normálnej funkcii močovej a reprodukčnej sústavy a rastu vlasov.

Problémy s prostatou môžu byť navzájom prepojené so slabou erekciou. Aby ste si aj naďalej mohli vychutnávať plnohodnotné intímne chvíle s partnerkou, doprajte si dostatok spánku, kvalitnú výživu plnú vitamínov a minerálov, a zvážte konzumáciu alkoholu

PROSTANAX

24,00 € Pre mužov

ZOBRAZIŤ PRODUKT

Hotness

38,70 € Afrodiziakum

ZOBRAZIŤ PRODUKT

Za ťažkosťami s prostatou často stojí fakt, že prostata obklopuje močovú rúru. Keď sa prostata zväčší, tlačí na močový mechúr, čo muža núti použiť toaletu viackrát ako je obvyklé. Pre zdravie močového ústrojenstva zabezpečte správnu životosprávu, doplňte potrebné tekutiny a posilnite svoju imunitu.
Schopnosť pohlavného styku - potencia - je dôležitá pre celú mužskú populáciu. Zdravá prostata ako aj celý reprodukčný systém sú toho dôležitou súčasťou. Odstráňte zo života všetko, čo by mohlo škodiť vám a vášmu penisu - fajčenie, alkohol, nezdravý spôsob života a verte, že sa to pozitívne odrazí aj na stave vašej potencie.