O NÁS

Spoločnosť Active life, s r. o. je jednou z moderných a rýchlo sa rozvíjajúcich firiem v Európskej únií v oblasti zdravého životného štýlu, a výrobkov Zenvia. Zameriavame sa predovšetkým na výrobu a distribúciu výrobkov pre zdravie. Víziou našej firmy je, všetky naše prírodné výrobky prostredníctvom internetového obchodu dostať až k našim záujemcom a zákazníkom priamo do ich domovov. Každú objednávku vybavíme promptne do niekoľkých hodín od jej zadania, následne ju spracujeme a tovar dovezieme až domov. Samozrejmosťou je včasné informovanie o čase dovozu tovaru domov. Heslom našej firmy je „Buďte krásni ako príroda!“, nakoľko si uvedomujeme, že iba s kvalitnou stravou a kvalitnými prírodnými výrobkami sa k tomuto cieľu naozaj dostanete, naše produkty sú veľmi kvalitné, zdravé a prírodné.

Náš sortiment výrobkov je veľmi široký, od výrobkov na dobrý a kvalitný sex, cez antioxidanty, cholesterol, chudnutie, cievy, energiu, až po výrobky na imunitu a trávenie.

Celý sortiment produktov máme skladom, čo zaručuje nízke čakacie lehoty a rýchle dodanie. Disponujeme len kvalitnými produktmi, ktoré sú výlučne prírodného charakteru. Naša spoločnosť je orientovaná na kvalitu, nie na kvantitu a nízke ceny. Tak teda žite zdravo a obráťte sa už od dnešného dňa na našu úspešnú a stabilnú spoločnosť Active life Inv., s r. o. a náš eshop www.zenvia.sk!

„Moje ZDRAVIE moja VOĽBA“ majiteľ Active life Inv., s.r.o. – Oliver Poláček

„Nešetrite na svojom zdraví“ majiteľ Active life Inv., s.r.o. – Filip Haško