Cordyceps sinensis“ je tradičnou čínskou hubou, ktorá má aktívnu „cordyceps“ bez nepriaznivých vplyvov na ľudský organizmus. Cordyceps má pôvod v západnej Číne, konkrétne v oblastiach Tibetu, Sichuanu a Oinghai. Je možné ju nájsť dopestovanú aj v Hong-Kongu. Kvôli izolovanému a zriedkavému výskytu sa zber cordycepsu pokladá za veľmi drahý a náročný proces.

Nebojte sa siahnuť po tradičnej čínskej hube Cordyceps Sinensis...

Cordyceps bol pomerne dlhú dobu primárnou súčasťou čínskej medicíny. Využíva sa viac ako 5 000 rokov ako vynikajúci zdroj energie, na posilnenie zdravia a počas viacerých chorôb. Cordyceps je vhodný pre obe pohlavia, nie iba pre mužov alebo pre ženy ako to je v prípade iných čínskych húb, či bylín. Je využívaný pri omladzovaní, ako aj pri zvyšovaní sily a energie. Rovnako je to liek proti vyčerpanosti a slabosti. V ojedinelých prípadoch sa používa na liečbu impotencie a tiež ako afrodiziakum. V Číne sa veľmi často Cordyceps dáva ako liek pre starších ľudí k zľahčeniu viacerých bolestí, nakoľko podporuje kostnú dreň a celkovo aj svalstvo celého tela. Lekári v Číne zasa využívajú túto bylinu pri liečbe infekcií, pri dýchacích problémoch, ako i na podporu pľúc a činnosti obličiek. Býva predpisaný pri nádche, či kašli, ako aj pri bronchiálnych problémoch a pri detskej astme. V akých prípadoch by ste mali užívať originálny prírodný výživový produkt zdravej medicíny Cordyceps sinensis?
  • Ak máte problémy, či choroby dýchacích orgánov, predovšetkým preumóniu, bronchitídu, astmu, emfyzém pľúc, či tuberkulózu.
  • V prípade pretrvávajúcej sexuálnej dysfunkcie, či neplodnosti.
  • V prípadoch vírusovej, či bakteriálnej infekcie.
  • Na posilnenie celkovej imunity vášho organizmu. Zvyšuje obranyschopnosť organizmu, užíva sa pri opätovných infekciách, či pri chronických zápaloch.
  • Pri srdcových ochoreniach.
  • V prípade potreby zlepšenia psychickej a fyzickej záťaže.
  • Pri problémoch pečene - užíva sa pri pečeňovej steatóze, je schopné regenerovať pečeňové bunky.
  • Pri problémoch s obličkami – Cordyceps povzbudzuje obličkové funkcie a ak vám chronicky zlyhávajú obličky, podporí funkciu týchto orgánov.
  • Ako liek proti predčasnému starnutiu.
Spoľahnite sa už aj vy oddnes na účinnú silu veľmi cenného prírodného antibiotika bez akýchkoľvek vedľajších a nepriaznivých účinkov na vaše telo a celý organizmus. Doplňte si aj vy do svojho tela výživné látky, enzýmy biologické aktívne komponenty. S nimi budete skutočne pociťovať zmenu v ďalších dňoch vášho života. Žite plnohodnotnejšie a zdravšie, pretože už viete, že je to jednoduchšie, ako sa na prvý pohľad môže zdať. Naordinujte si svoj prírodný liek bez toho, aby ste sa obávali vedľajších účinkov.