ČAJE

Vďaka našej zmesi Mäty piepornej, Skorocelu kopijovitého, Bazy čiernej a Rebríčka obyčajného pomôžete telu zatočiť s chrípkou a nachladnutím. Predstavujeme vám ich v sypanom čaji CHRÍPKA A PRECHLADNUTIE. Psychiku v stave pohody pomôže udržať čaj s názvom STRES UKĽUDNENIE. Vďaka obsahu Rebríčka obyčajného, Ľubovníka bodkovaného, Levandule lekárskej, Skorocelu kopijovitého a Medovky lekárskej podporuje uvoľnenie tela a mysle. Priaznivo pôsobí pri vysokom tlaku, prispieva k zmierneniu bolesti hlavy. Názov čaju POTENCIA POVZBUDENIE hovorí sám za seba. Kombinuje v sebe silu tradičných byliniek ako Kotvičník zemný, Vres obyčajný, Pupočník ázijský, Slez maurský a Damiána. Ich priaznivé účinky pocítite nielen na sexuálnej výkonnosti, ale aj na zvýšení fyzickej a psychickej výkonnosti, a hormonálnej rovnováhe.

Čaj POTENCIA POVZBUDENIE

6,90 € Energia

ZOBRAZIŤ PRODUKT

Čaj CHRÍPKA PRECHLADNUTIE

6,90 € Čaje

ZOBRAZIŤ PRODUKT

Čaj STRES UKĽUDNENIE

6,90 € Čaje

ZOBRAZIŤ PRODUKT

Čaj je obľúbený nápoj, ktorého história siaha už do roku 2737 pred naším letopočtom. Počas niekoľkých tisícročí vzniklo veľa druhov čajov a ich obľuba neustále rastie. Dokonca sa stal súčasťou kultúry niektorých krajín ako napríklad Japonsko. Bylinné čaje pôsobia priaznivo k budovaniu imunity a udržiavajú obranyschopnosť organizmu. Ľudia od nepamäti verili v silu liečivých účinkov rôznych bylín proti rozličným neduhom.
Pitie čajov a imunita spolu veľmi úzko súvisia. Imunitu môžete podporiť aj dodržiavaním zásad správnej životosprávy, obmedziť fajčenie a do denného plánu pridať pravidelný pohyb.
Po čajoch na ukľudnenie siahame často vtedy, keď pociťujeme stres a rovnako aj pred spaním. Kvalitný spánok a uvoľnenie si zabezpečíme vynechaním kofeínu aspoň 6 hodín pred spaním, obmedzením ťažkých jedál a odstránením elektroniky zo spálne, vrátane mobilov.