HĽADÁTE AFRODIZIAKUM? OTESTUJTE SILU PRÍRODNÝCH PRÍPRAVKOV.

Intímne zblíženie a kvalita sexuálneho života je jednou zo základných fyziologických potrieb, ktorá nás výrazne ovplyvňuje. Pokles chuti na sex  a libida je prirodzenou súčasťou dlhodobého vzťahu. Tento stav však nie je nezvratný. Na oživenie intímneho vzťahu môžu byť nápomocné prírodné afrodiziaká -  Maca peruánska, Kotvičník zemný, damiána, ženšen a L-arginín. Túto vysoko koncentrovanú kombináciu zložiek, ktoré majú pozitívny vplyv na libido, predĺženie sexuálneho vzrušenia, zintenzívnenie vyvrcholenia, hladinu testosterónu u mužov a estrogénu u žien nájdete v produktoch Zerex a Zenvia. Účinné látky pri oboch pohlaviach podporujú udržiavať prirodzenú sexuálnu vitalitu a fungovanie reprodukčnej sústavy.


Hotness

38,70 € Afrodiziakum

ZOBRAZIŤ PRODUKT

Kotvičník zemný

22,90 € Regenerácia

ZOBRAZIŤ PRODUKT

Maca

15,90 € Regenerácia

ZOBRAZIŤ PRODUKT

Ženšen

19,90 € Depresia a stres

ZOBRAZIŤ PRODUKT

Zerex Klasik

29,00 € Zerex produkty

ZOBRAZIŤ PRODUKT

Zerex Extralong

34,00 € Zerex produkty

ZOBRAZIŤ PRODUKT

Zerex Ultragold

65,00 € Zerex produkty

ZOBRAZIŤ PRODUKT

Čaj POTENCIA POVZBUDENIE

6,90 € Energia

ZOBRAZIŤ PRODUKT

Nedostatok libida sa môže prejaviť aj v čase plánovania tehotenstva, keď sa z intímneho zblíženia stáva povinnosť s jediným cieľom - splodiť potomka. Pomôže dopriať si oddych, dobré jedlo a stráviť s partnerom čas napríklad nejakou zábavnou aktivitou.
Za stratou chuti na sex môžu stáť aj problémy ako napríklad stres z neúspechu v posteli, nedostatočného výkonu, či strach z predčasného vyvrcholenia...Libido ovplyvňuje i užívanie niektorých liekov. Ak necítitie chuť na sex, možno trpíte rovnako nedostatkom energie. Pravidelný pohyb a vyvážená dávka živín v strave vám ju môže znovu vrátiť.

Benefity našich výrobkov


  • Podporujú libido a zintenzívňujú sexuálnu túžbu
  • Prispievajú k udržaniu vyrovnanej hormonálnej sústavy
  • Pozitívne vplývajú na plodnosť a potenciu
  • Zloženie na prírodnej báze
  • Kombinujú vysoko účinné zložky